Меню

Семінар для жінок з Іреною Слутою (м. Рівне)


Для чого ходити на семінари, тренінги?

Для чого слухати те, що дуже часто, всі ми і так знаємо?

Все, що нам потрібно є в нас самих завжди, просто треба вміти цим користуватися, цінувати це та кайфувати наповну, а не чекати, що ось ось ще трохи і тоді я буду повноцінно щастливою людиною.

Величезне полум'я може розгорітися з маленької іскринки, яка випадково може потрапити на сухий листочок. Одна фраза або ж одна думка, яка прозвучала між іншим, може бути тією іскринкою, яка запалить ваш вогонь в одну мить. Або ж це може подіяти методом накопичення, маленькими непомітними кроками, і через рік ви будете кардинально іншою особистістю. 

Дуже часто ми відчуваємо себе наповненими та вмотивованими після чергової прочитаної книги, після чергового відео в youtube, після ще одного семінару чи вебінару, який відвідуємо.

На таких заходах можна почути багато необхідної інформації, зарядитись енергією та отримати массу крутих емоцій та відчуттів, послухати різноманіття цікавих думок, які можуть бути співзвучні з вами або ж повною протилежністю вашому внутрішньому кодексу, але і те і друге стане вам у пригоді.

Користь від подібних заходів безумовно велика і це дуже чітко видно по настрою наших гостей.

Дякуємо всім, хто прийшов та до нових зустрічей!