Меню
For Man

Про нас

Вітаємо! Вас вітає «Kamila Agency»! Це шлюбне агентство №1 в Україні.

Ми спеціалізуємося на створенні щасливих союзів. Починаючи від знайомства, побачень, візової підтримки для інтернаціональних пар, і закінчуючи допомогою в організації весілля.
У сучасному світі постійної зайнятості все більшої популярності набирають знайомства за допомогою matchmakers або свах, як їх називають в народі. У країнах Європи і США це вже дуже престижно і розповсюджено. Солідні чоловіки швидше звернуться до місцевого агенства, де вони будуть впевнені в серйозності і порядності дівчат, ніж підуть знайомитися в барі. Саме з цими агентствами ми і співпрацюємо, а в свою чергу набираємо базу жінок.
Якщо ви не перебуваєте в офіційному шлюбі і хочете зустріти чоловіка з серйозними намірами, то ми будемо раді вітати Вас серед наших клієнтів.
Любов до своєї роботи, досвід, індивідуальний підхід і професійне ставлення до справи - є ключовими для кожного члена нашої команди. Ми постійно вдосконалюємося, беремо участь у всіляких конференціях, семінарах, тренінгах, що об'єднують Свах по всій Україні.
З любов'ю, засновник і головний купідон шлюбного агенства «Kamila Agency» -

Олена Долінська

За 7 років роботи ми можемо похвалитися величезними результатами:

Є членами Ukrainian Matchmakers Alliance, що об’єднує високопрофесійні шлюбні агенства України
Маємо партнерів в США, Канаді, Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, Новій Зеландії
Є учасниками Internet Dating Conference - iDate, найбільша конференція інтернет-знайомств
Співпрацюємо з кращими Свахами України. Маємо високі показники по підбору пари
За нашу репутацію перед Вами і перед нашими іноземними партнерами ми відповідаємо головою! Тому приймаємо в агенство тільки дійсно зацікавлених у шлюбі, серйозних жінок.
Не упускайте шанс знайти свою любов, нових друзів, побачити світ і інше життя!

Хто ж входить в нашу команду?

Наша команда постійно розширюється і розвивається. Ми завжди відкриті до співпраці та обміну досвідом, для того щоб робити цей світ трішки кращим. Для нас важливо, щоб якість послуг завжди була на найвищому рівні!
У першу чергу це звичайно ж психолог, з якого і починається знайомство дівчат з агентством. Інтерв'ю з нею допомагає переконатися в тому, що у кожного нашого клієнта, будь то чоловік або жінка, тільки серйозні наміри! Вона знає як підняти настрій, підвищити самооцінку і створити позитивний настрій на щасливе, романтичне майбутнє. Вона завжди поруч коли потрібна порада: будь-то - Як правильно поводитися на побаченні, або - Яке плаття одягнути. І що не менш важливо - вона часто проводить для наших дівчат тренінги, семінари, які відкривають правду на багато аспектів нашого життя і допомагають відчувати себе в ньому набагато впевненіше і щасливіше. Саме ці заходи об'єднують наших жінок і допомагають знайти тут не тільки супутника життя, але і друзів. Ми часто влаштовуємо чаювання, вечірки або просто спільний похід в театр.
Найважливішим ланкою нашої команди є наші купідони. Це професіонали, які вручну роблять підбір для всіх, хто звернувся в агентство. Враховують всі побажання клієнтів і мають чітку мету - з'єднати самотні серця! Це непередаване відчуття бачити щасливі очі наших вже не одиноких закоханих!
Також в наші ряди входить професійний фотограф, візажист і перукар, для створення неповторного образу! Для чого ж потрібна фотосесія? По-перше - одним з основних правил міжнародних сайтів є завантаження тільки професійних і якісних фотографій. Ну а по - друге - завжди здорово мати в своєму архіві красиві фотографії, якими можна похвалитися коханому чоловікові і рідним людям. Ми часто проводимо спільні тематичні фотосесії до Хелловіну, Нового року, дня Валентина або просто приходу весни. Ці фото ви зможете побачити прийшовши до нас в офіс. Там же ми відповімо на всі Ваші запитання.
Не відкладайте Ваше щастя в довгий ящик! Пора стати коханою! Ми в свою чергу зробимо все, щоб Вам в цьому допомогти !! Як сказав Лев Копелєв: «Ви знаєте мій погляд на щастя. Воно полягає в тому, щоб робити інших щасливими. »Ми готові, а ви?