Робота з коучем

Якщо ви без пари вже досить довгий час, або ж кожні ваші відносини закінчуються провалом, то причина не в тому, що всі чоловіки ''козли'', нормальні перевелися, вже жонаті і тд. ПРИЧИНА НАЖАЛЬ КРИЄТЬСЯ У НАС САМИХ!

Психологічно здорова, емоційно стабільна, наповнена жінка, з правильними установками на сімейне життя та на свою роль у відносинах з чоловіком - ніколи не залишиться сама! Для протилежної статі вона жінка - удача, справжній скарб. 

Чоловічий та жіночий світ разюче відрізняється і нажаль нас ніколи не вчили як правильно взаємодіяти один з одним. Ми переймаємо абсолютно неправильну модель поведінки  від наших батьків, яка в свою чергу тягнетья ще з пострадянського суспільства. Нажаль цей спосіб мислення та життя, не зробить нас щасливими і не дасть того рівня взаємовідносин, якого ми так прагнемо. 

Щоб вийти з цього замкнутого кола, потрібно вивчати психологію відносин, чоловіків і звичайно працювати над своїм власним внутрішнім світом. Вилікувавши душу, людина ступає на значно вищий рівень життя і світосприйняття, відчуває по іншому, вчиться жити по справжньому - у злагоді з собою та оточуючими.

Лайф коучинг - це спільна робота з фахівцем, що дозволяє підвищити якість життя і задоволеність ним. Це допомога в постановці і реалізації життєвих цілей та досягненні успіху у всіх сферах. В даному випадку акцент звичайно ставиться на тему особистих відносин.

Коуч розкриє ваші найкращі якості, а саме основне - жіночність і мудрість, які так необхідні у відносинах з чоловіками. Попрацює з тими патернами, які укріпились у вашій свідомості та заважають насолоджуватись життям у повній мірі. 

Коучинг - це тренерство, наставництво, допомога, мотивація, підтримка, рух до успіху та щастя.

Ми зацікавлені в тому, щоб збільшувати кількість наших щасливих пар! Тому на базі Агентства і тільки для наших клієнтів є чудова можливість відвідувати консультації Коуча.

Це не є обов’язковим, а тільки якщо клієнтка відчуває необхідність у роботі з спеціалістом в даний момент.

Звичайно працюємо тет-а-тет та повністю конфіденційно!