Вийти заміж за іноземця

За статистикою кожен 30-й шлюб в Україні укладається з іноземцем. Досвід українських шлюбних агентств показує, що вийти заміж за іноземця можна практично в будь-якому віці. Хоча більше шансів знайти чоловіка-іноземця у дівчат у віці від 20 до 30 років, але є чимало випадків, коли 50-60-річним жінкам вдавалося вдало вийти заміж.

Заміж за іноземця: переваги та недоліки

Основні плюси знайти чоловіка-іноземця:

        Шлюб з іноземцем – це можливість отримати громадянство іншої країни. Кожна жінка хоче жити в країні з розвиненою економікою і насиченим культурним життям. Тому багато дівчат мріють вийти заміж за кордоном.

        Через те, що в Україні жінок на кілька мільйонів більше, ніж чоловіків, представники сильної статі часто навіть не замислюються про те, як правильно поводити себе з жінкою, скільки приділяти їй уваги. Українські чоловіки фактично розпещені жіночою увагою, в той час як іноземці шанобливо ставляться до жінок, не соромляться проявляти свою турботу.

        Діти, які народжуються в міжнародному шлюбі, знають кілька мов і набагато легше можуть адаптуватися до будь-яких життєвих ситуацій.

        Переїзд за кордон – це чудова можливість для кар’єрного росту. За кордоном рівень зарплат набагато вище, це дозволяє комфортно жити, ні в чому собі не відмовляючи.

        Іноземні чоловіки високо цінують красу українських жінок. Вони вміють гарно залицятися.

Мінуси заміжжя за кордоном:

        Мовний бар’єр. Незнання іноземних мов призводить до того, що життя за кордоном може стати некомфортним. Вам буде проблематично порозумітися з продавцями в магазині, складно влаштуватися на роботу. Та й щоб розмовляти з чоловіком, потрібна буде мовна база. Тому якщо Ви поставили собі за мету «хочу заміж за іноземця», тоді потрібно йти до неї – вивчайте іноземні мови!

        Труднощі з працевлаштуванням. Вітчизняні дипломи іноді не визнають за кордоном, і доводиться або проходити додаткові курси, або підтверджувати свій диплом, або навіть міняти кваліфікацію. Але для цього потрібно досконало володіти мовою країни, в якій Ви будете жити. Є альтернативний варіант – вийти заміж за багатого іноземця і не працювати.

        Інша законодавча база. Не всі знають свої права і обов’язки, переїжджаючи за кордон. Незнання законів країни може призвести до юридичних проблем в подальшому. Вам краще відразу детально обговорити з чоловіком нюанси щодо шлюбного договору, опіки над дітьми, питання власності, після чого юридично оформити ці документи.

        Статус прислуги. Якщо шлюб укладається з іноземцем-мусульманином, то будьте готові до того, що доведеться прислужувати чоловікові. У будь-якому випадку, перед тим, як виходити заміж за мусульманина, зробіть все можливе, щоб більше дізнатися про цю людину, і ознайомтесь з традиціями його країни.

        Громадянство дітей. Якщо у Вас з іноземцем народяться спільні діти, вони стануть громадянами іншої держави. У разі розлучення Ви ризикуєте більше не побачити своїх дітей. Тому обговоріть зі своїм чоловіком можливість оформлення подвійного громадянства для Ваших спільних дітей.

        Традиції. Нелегко відразу адаптуватися до всіх традицій і звичаїв, якщо Ви вийшли заміж за іноземця і переїхали в іншу країну. Після переїзду може виникати безліч некомфортних ситуацій і повинен буде пройти деякий час, перш ніж Ви адаптуєтеся.

        Розлука з близькими. На жаль, Ви не зможете бачитися з рідними і друзями так часто, як раніше. Можна спілкуватися через скайп, але такий формат не завжди замінює розмови наживо. А ще жінки часто нудьгують за рідними місцями. Але, незважаючи на такий недолік, у Вас буде безліч нових місць для відвідування, багато нових цікавих знайомств і подій.

Якщо Ви вирішили виходити заміж за кордоном, обов’язково почитайте про традиції і звичаї цієї країни. Постарайтеся якомога краще дізнатися свого майбутнього супутника життя, щоб шлюб став щасливим, і Вам вдалося перетворити всі мінуси в плюси. А наші співробітники Вам у цьому допоможуть!

На що звертати увагу перед тим як укласти шлюб з іноземцем

Хочете, щоб шлюб став щасливим? Тоді серйозно поставтеся до вибору партнера. При виборі супутника враховуйте такі нюанси:

        Вивчіть характер і темперамент людини. Не варто сподіватися, що він змінитися після шлюбу. Зробіть для себе висновок: чи підходить Вам ця людина такою, якою вона є, хотіли б Ви з ним провести все своє життя чи ні.

        Небажано, щоб різниця у віці була більше 10-ти років. Досвід нашого агентства показує: чим більша різниця у віці між подружжям, тим є більша ймовірність розлучення.

        Ваш супутник повинен Вас приваблювати.

        Обговоріть фінансові питання. Вирішіть, хто чим буде займатися після укладення шлюбу. Бувають ситуації, коли чоловік хоче, щоб жінка також заробляла, а не просто сиділа вдома з дітьми. Обговоріть такі нюанси перед одруженням.

        Вивчіть спосіб життя свого супутника. Активним людям досить складно уживатися з пасивними людьми, і навпаки.

        Перед тим, як вийти заміж за іноземця, обговоріть основні деталі, які стосуються шлюбу. Визначтеся, в якій з країн Ви будете жити. Цей нюанс дуже важливий, адже потім змінити місце проживання буде непросто.

Вийти заміж за іноземця в Україні: документи, віза та інші нюанси

В українському законодавстві є ряд нюансів, які потрібно знати, щоб реєстрація шлюбу пройшла без проблем.

1.       Документи нареченої. Щоб оформити шлюб з іноземцем, потрібно подати заяву в РАЦС. Наречена має право подати документи в будь-який РАЦС, незалежно від прописки або постійного місця проживання.

З собою потрібно мати український паспорт і документи про свій попередній шлюб, якщо він був. Це може бути свідоцтво про розлучення, якщо Ви були у шлюбі, або свідоцтво про смерть чоловіка, якщо Ви вдова.

2.       Документи нареченого. Наречений-іноземець повинен надати національний паспорт або ж паспортний документ з відміткою про законність перебування на території України (це може бути віза або будь-який документ, який дозволяє іноземцю легально проживати в Україні – міграційна картка, посвідчення ПМП, ТМП і т.д.). Також потрібно надати переклад документів на українську мову. Цей переклад обов’язково повинен бути завірений нотаріусом.

Нареченому також потрібно буде подати документи, які підтверджують його сімейний стан. Це може бути довідка, яка підтверджує факт, що чоловік не перебуває в шлюбі на даний момент. У цій довідці вказується його сімейний стан: розлучений або вдівець. Якщо ця довідка буде видана органами іншої країни, чоловіку потрібно буде легалізувати її в українському дипломатичному представництві або консульстві.

Щоб зареєструвати шлюб, іноземцю також потрібно подати легалізовані документи про припинення попереднього шлюбу (рішення суду або свідоцтво про розлучення або смерті дружини), якщо раніше він був одружений.

3.       Переклад документів. У всі державні органи України потрібно подавати документи українською мовою або з українським перекладом. Після перекладу документи потрібно завірити у нотаріуса або у консула. Є один нюанс: з огляду на той факт, що Україна є країною-учасницею Конвенції про правову допомогу, яка була підписана в 1993 році, всі перераховані вище документи громадянам країн-учасниць конвенції легалізувати не потрібно.

4.       Загальна тривалість реєстрації шлюбу. Шлюб зареєструють через 1 місяць після того, як наречений з нареченою подадуть у РАЦС всі документи і заяву. Чи можна прискорити процедуру? Так, якщо у Вас є поважна причина і керівник РАЦСу дасть на це згоду (стаття 32 Сімейного кодексу України).

Після того, як Ви отримаєте свідоцтво про шлюб, потрібно звернутися до Міністерства Юстиції України, де на свідоцтві поставлять апостиль. Це потрібно для того, щоб підтвердити справжність документа на території країни проживання чоловіка / дружини, тобто за кордоном.

Якщо ж Ви збираєтеся виходити заміж за кордоном, Вам потрібно буде зареєструвати свій шлюб у відповідності з українським законодавством, щоб він вважався дійсним на території нашої країни.

Вийти заміж за іноземця за кордоном: документи, віза та інші нюанси

При реєстрації шлюбу з іноземцем за кордоном є ряд нюансів, а сама процедура може зайняти чимало часу.

Способи укладення шлюбу за кордоном

Є 2 варіанти укладення шлюбу за кордоном. 1 – по туристичній візі, 2 – по візі нареченої / нареченого. Рекомендується вибирати 2 варіант, адже тоді Ви не втратите ті пільги, які дає цей тип візи. Наприклад, в Німеччині відмовляються укладати шлюб, якщо Ви приїдете по туристичній візі, навіть незважаючи на наявність всіх документів, які необхідні для реєстрації шлюбу.

Отримання візи нареченої

Спочатку Вам потрібно буде подати документи в посольство країни нареченого. Є країни, в яких оформленням візи починає займатися наречений: у такому випадку він звертається в імміграційну службу своєї країни із запитом видати Вам візу.

У імміграційну службу подають такі документи:

        копію закордонного паспорта;

        копію Вашого свідоцтва про народження, завірену нотаріусом;

        докази, що підтверджують ваш зв’язок і особисту зустріч.

Цей перелік документів Вам потрібно відправити до свого нареченого, після чого він заповнює необхідні формуляри і подає документи в імміграційну службу своєї країни. Врахуйте: для подачі документів на візу можуть знадобитися переклади документів, завірені нотаріусом.

А поки буде оформлятися Ваша віза, потрібно готувати пакет документів для реєстрації шлюбу.

Документи для укладення шлюбу за кордоном

        свідоцтво про народження;

        довідка про громадянство та реєстрацію з ДМС;

        довідка про сімейний стан: заява, засвідчена нотаріально;

        довідка про несудимість;

        рішення суду або свідоцтво про розірвання шлюбу (якщо він був), свідоцтво про смерть дружини / чоловіка.

Потрібно буде оформити всі документи згідно із законодавством країни, в якій Ви будете укладати шлюб. На документах проставляється апостиль (спеціальний штамп), вони повинні бути перекладені і завірені нотаріусом. В іншому випадку документ легалізують в Мін'юсті та у Міністерстві закордонних справ. Консульська легалізація відбувається в Посольстві країни нареченої / нареченого.

Поради тим, хто хоче вийти заміж за іноземця

Якщо Ви хочете знайти свою другу половинку через шлюбне агентство, варто врахувати ряд рекомендацій.

1.              Стежте за своєю зовнішністю, адже чоловіки звертають на неї увагу в першу чергу. Постарайтеся підібрати жіночний образ для побачення: не варто одягати спортивні або ділові костюми. Адже Ви шукаєте партнера не по тренуваннях і не по бізнесу, а хочете знайти свого супутника життя.

2.              Українські чоловіки більше уваги звертають на яскравих дівчат, в той час як іноземці цінують природну красу і внутрішній світ дівчини. Тому якщо чоловік Вами зацікавився і запропонував зустрітися, не говоріть з ним шаблонними фразами і не робіть з себе зірку. Навпаки, будьте самою собою і покажіть свою глибину.

3.              Постарайтеся заповнити анкету так, щоб запам’ятатися чоловіку. Уникайте стандартних фраз «я добра, уважна і доброзичлива, шукаю турботливого і щедрого чоловіка». Краще напишіть про те, що Вас відрізняє від інших представниць жіночої статі. Не забувайте підкреслити свої сильні сторони. Багато українських жінок мають вищу освіту, вміють готувати, шити і т.д. Вам же треба показати свою родзинку. Опишіть, що Ви цінуєте в родині, що Вас надихає, і чим Ви займаєтеся у вільний час.

4.              Визначтеся, якого чоловіка Ви хотіли б бачити в якості свого супутника, які якості цінуєте найбільше. Віддавайте перевагу тим чоловікам, з якими Вам цікаво спілкуватися, з якими Ви можете поділитися своїми новинами і розповісти про повсякденні справи. Дуже важливо, щоб Ви могли поділитися з чоловіком своїми бажаннями і почуттями, щоб могли попросити в нього поради. Якщо ви дійсно підходите один одному, то вам завжди буде про що поговорити.

5.              На відміну від українців, які часто проводять час в компанії друзів, іноземці вважають за краще відпочивати в колі сім'ї. Тому вони шукають супутницю, яка відкрита до спілкування і буде з ними щирою.

Дізнайтеся, як проходить знайомство і зустріч з іноземцями з агентством знайомств Kamila Agency і вступайте до нашого клубу щасливих жінок!