Знайомство з іноземцями для шлюбу

Сьогодні знайомства в інтернеті стають все більш популярними, у чоловіків і жінок в кілька разів збільшуються шанси знайти свою другу половинку, особливо якщо йде мова про серйозні знайомства для шлюбу. Інтернет дійсно дозволяє усунути кордони між країнами. Таким чином, бажання познайомитись з іноземцем для шлюбу може дуже швидко реалізуватися. Агентство знайомств з іноземцями допоможе Вам знайти свою другу половинку, навіть якщо вона живе за тисячі кілометрів від Вас.

Як все починається?

Насамперед служба знайомств з іноземцями пропонує заповнити анкету і підписати договір. Так Ви підтверджуєте серйозність своїх намірів, а наші купідони беруться за роботу і починають пошуки Вашої другої половинки.

Далі ми розміщуємо Вашу анкету в нашій базі даних. Якщо Ви хочете, наша команда – візажист, перукар і фотограф – влаштовують для Вас фотосесію.

Якщо Ваш профіль зацікавить чоловіка, ми відправимо його профіль Вам, і зможемо за взаємної згоди організувати побачення. Часто перед зустріччю чоловік і жінка хочуть поспілкуватися, щоб отримати краще уявлення один про одного.

З Kamila Agency Ви отримаєте можливість познайомитися з американцями, канадцями, англійцями, французами, швейцарцями, німцями, австралійцями, іспанцями, італійцями, поляками для шлюбу.

Переписка та відео-зустрічі

Правильна організація листування і відео-зустрічей – складне завдання. Якщо раніше чоловіки просто переписувалися з жінками, то зараз вони часто просять номер телефону дівчини і дзвонять з відео, або замовляють відеорозмови за участю перекладача (якщо дівчина не знає іноземної мови) в агентстві. Серйозне знайомство для шлюбу дуже часто передбачає таку процедуру.

Важливо, щоб спілкування було ненав’язливим і позитивним. Небажано відразу обтяжувати розмови, розповідаючи про свої проблеми. Часто пари обмінюються прямими контактами вже на першому побаченні. А бувають випадки, коли чоловік і жінка не сподобалися один одному, тоді знайомство припиняється.

Якщо листування і відео-зустрічі були організовані правильно і у пари виник інтерес один до одного, то чоловік приїжджає в Україну на зустріч.

Де та як проходить перше побачення?

Є кілька способів організації першого побачення.

У більшості випадків побачення проходить в країні дівчини. На території України ми організовуємо побачення в Рівному або Києві. Зустрічі зазвичай проходять в кафе і ресторанах. Якщо зустріч пройшла добре, то чоловік може запропонувати наступну зустріч в своїй країні. Іноді чоловіки організовують спільний відпочинок: таке проведення часу допомагає пізнати людину з різних сторін.

Деякі чоловіки пропонують провести перше побачення в своїй країні або в тій країні, куди вони їдуть на ділову зустріч. Часто дівчину запрошують разом зі співробітником агентства, щоб дівчина не боялася і могла себе відчути комфортно в чужій країні. У такому випадку всі витрати на проїзд та проживання дівчини і представника агентства оплачує чоловік. Найчастіше такі зустрічі організовують іноземці, які займаються бізнесом, і у яких немає часу літати в Україну заради зустрічі.

Як проходить побачення, якщо покликали в гості до іншої країни

В принципі, істотних відмінностей від простого побачення немає. Просто на організацію поїздки за кордон йде більше часу. Це не кілька годин, як відбувається в Києві або Рівному, а, наприклад, 5-6 годин або цілий день. У такому випадку організація поїздки лежить на службі знайомств з іноземцями, а чоловік повинен заздалегідь оплатити квитки, готель для жінки і часто для перекладача або співробітника агентства.

Що потрібно для успішного знайомства: на що звертають увагу іноземці

1.       Доглянутий зовнішній вигляд. Дуже важливо справити на чоловіка хороше враження відразу на першому побаченні. А щоб таке побачення відбулося, потрібно виставити на сайті реальних знайомств для шлюбу якісні фотографії, зроблені професіоналом.

2.       Якісні фото. Якщо хочете познайомитися з іноземцем для створення сім’ї, Вам в першу чергу потрібно мати професійні фотографії. Наявність таких фотографій істотно збільшить Ваші шанси знайти свого супутника життя. У дівчат зі звичайними фотографіями менше шансів познайомитися для шлюбу з американцем, німцем, іспанцем або з чоловіком з іншої країни.

3.       Жіночність. Завжди у виграші гарна сукня, підбори, ніжний макіяж і доглянуте волосся.

4.       Вік. Рідше вибір чоловіків падає на дівчат віком від 18 до 24 років. Найчастіше чоловіки вважають за краще знайомитися з жінками віком 25-45 років. При цьому, як показав досвід, іноземців не турбує ні вік жінки, ні наявність дітей. Навпаки: жінкам, які вже були у шлюбі, довіряють більше, ніж молоденьким дівчатам 18-24 років.

5.       Знання мови. Для успішного знайомства з іноземцем для шлюбу бажано знати іноземну мову. Багато жінок не хочуть вчити іноземну мову, вважаючи, що вивчать її, коли вийдуть заміж. Це велика помилка, адже в пошуку, коли чоловік проставляє критерії, в основному вибирають володіння англійською хоча б на базовому рівні. Якщо такого рівня у вас немає, він навіть не побачить Вашу анкету.

Як зрозуміти, чи готовий чоловік до шлюбу?

Чоловік повинен сам Вам про це сказати. Бувають і такі ситуації, коли спочатку чоловік не планував одружитися, але це бажання прийшло до нього в процесі відносин.

Метод. Його треба чесно запитати про те, яких відносин він хоче, чи готовий він до сімейного життя. Але звичайно, такі теми потрібно піднімати не на перших побаченнях, це відштовхує чоловіків. Спочатку всі хочуть легкості, флірту, емоцій. І повірте, якщо він закохається, якщо Ви його жінка – навіть якщо він раніше не був готовим до серйозних стосунків, він захоче щоб Ви стали його!

Перевага пошуку чоловіка в шлюбному агентстві – сюди звертаються чоловіки, яких дійсно цікавлять серйозні знайомства для шлюбу, і вони готові заради цього долати відстані, вкладати гроші і час.

Якщо Ви відчуваєте, що готові відкрити своє серце гідному чоловіку – приєднуйтесь до нашого клубу щасливих жінок – шлюбного агентства Kamila Agency! Ми знайдемо людину, яка відповідає Вашим очікуванням і світогляду, будемо поруч на етапі знайомства і зустрічей, допоможемо в оформленні візи і навіть в організації весілля. Не відкладайте своє щастя, адже Ви варті любові!

Дізнайтеся також про переваги,недоліки і про те, як вийти заміж за іноземця.