Меню
For Man
Чи варто спати на першому побаченні?

Чи варто спати на першому побаченні?

Чи варто спати на першому побаченні? Є багато думок з цього приводу.

Є категорія жінок, які вважають, що чоловік повинен спочатку завоювати жінку і тільки тоді можна «віддатися» йому. «Я знаю собі ціну і просто так ні з ким не сплю». «І взагалі, всі чоловіки хочуть тільки секс, а робити щось для цього не хочуть». Або «Чоловік – це мисливець, легка жертва йому нецікава, треба трішки поламатися». В таких жінок все дуже просто. Чим більше подарунків та грошей – тим швидше буде секс. І навпаки. Словом, товарно-матеріальні цінності, які ніколи не переростуть у почуття.
Є жінки, які вважають, що секс – це настільки нормально і просто, як з’їсти бутерброд. «Чому я маю відтягувати цей момент, якщо ми обоє цього хочемо».

І основна категорія жінок, для яких секс лише в тому випадку, якщо є почуття до чоловіка і впевненість в ньому.

Ми також запитували в чоловіків що вони думають з цього приводу. Думки так само різняться.

Одні вважають, якщо жінка спить на першому побаченні, значить вона так робить зі всіма і її можна назвати «жінкою легкої поведінки».

Інші чоловіки вважають, що це для них не має значення. «Щоб зрозуміти, яка це жінка, мені достатньо, коли вона відкриває рот і починає говорити».

Велика помилка жінок вважати сексуальність та секс своєю сильною стороною. Щось, чим ти можеш закохати в себе чоловіка та втримати. Це завжди омана.

Навмисне відтягування сексу є своєрідною маніпуляцією, коли жінка просто не знає як по іншому зацікавити.

Секс – це одна з найважливіших потреб чоловіка. Але це не найголовніше! В нього є багато інших потреб.

Якщо жінка дійсно «зацепила» чоловіка і до того ж сподобався секс, тоді немає ніякого значення яке це було побачення, перше, чи десяте. Він захоче продовжувати і розвивати відносини далі.

Звичайно говорити про те, що займатись сексом на першому побаченні з кожним – це неправильно. Особливо, якщо жінка не у відносинах і її часто запрошують на побачення. Але точно, що не потрібно картати себе, якщо вже це сталося. Я особисто знаю два прекрасних шлюби, в яких секс був вже на першому побаченні. Тому все індивідуально і залежить від людей та обставин. Звичайно, краще дізнатись більше про людину перед тим як вступати в інтимні відносини з нею. Але не потрібно вважати секс – своїм основним козирем. Якщо так вважати, то і чоловіки будуть притягуватися відповідні, ті, які хочуть лише секс.

Дійсно, проти природи не підеш. Чоловіки відносяться до сексу набагато простіше. На вагітність, народження та піклування дітей жінка витрачає дуже багато сил та енергії. Тому природою закладено так, що жінка не може віддаватися кожному чоловіку, який трапився на її шляху. А чоловік теоретично може запліднити багато жінок навіть за одну ніч. В жінок спрацьовують природні сигнали в мозку, які передалися нам ще від наших предків. Тому потрібно прислухатися до цих сигналів і слухати своє серце та обирати тільки «правильних» чоловіків.