Меню
For Man
Сила жінки у її слабкості

Сила жінки у її слабкості

Коли ти муркочеш як кішечка, а не рикаєш як вреднюча левиця, чоловіки будуть готові заради тебе на все. Як би парадоксально це не звучало, але сила жінки в її слабкості!

Коли жінка обирає шлях "Я все сама", вона йде проти природи і своїми ж руками псує собі життя. Притягуються протилежності і якщо ви вся така "сильна та незалежна" і "мала я вас всіх на увазі", то чоловік буде весь такий слабкий та залежний і буде мати на увазі вас. 

І от вперта робить все сама, а мудра може зробити все сама, але думає, а якого милого мені перенавантажуватись, якщо я можу просто насолоджуватись життям в гармонійних  стосунках

Знаєте від чого отримує найбільше задоволення справжній чоловік? Від того що робить вас щасливою, виконує ваші милі забаганки, відчуває себе захисником, добувачем і героєм. Вона посміхається - він розправляє крила для звершень. Вона покліпала оченятами і сказала про те, як же хочеться погріти дупу десь біля морька, він малює план-стратегію як же це організувати і повірте порве одне місце, але зробить, щоб черговий раз почути - ти в мене самий найкращий, ну за що ж мені таке золото, один на міліон, ох вмираю від кохання. 

Чи коли він поїхав у відрядження, вона сама прекрасно справлялась, а коли повернувся, майже з сльозами розповідала як же було важко, як все ломалось, пакети важкі не неслись, думки не думались, вночі страшно спалось і таке було все не миле. Тоді він відчуває себе потрібним, це для них як повітря, самий великий мотиватор і біля таких жінок народжуються президенти

Зичайно бути сильною та незалежною дуже круто, коли ви на даний момент самотня чи з вашим чоловіком щось трапилось і треба включитись заради себе та дітей. Але це категорично заборонено, коли поруч чоловік. Навіть, якщо у нього проблеми, ми не біжимо влаштовуватись на дві роботи і не починаємо рятувати його. Ми показуємо як сильно ми віримо в нього, підтримуємо і знаємо на 100%, що він швиденько справиться, бо він же наш герой. І повірте справиться, навіть стане ще сильнішим.

Тут треба обирати, або ти "все сама", або ти по жіночому щаслива, на двух стільцях не всидиш...