Меню
For Man
Жінка, яка виховувалася без батька

Жінка, яка виховувалася без батька

Дуже болюча тема для багатьох жінок. І саме цікаве, що це не залежить від віку. Цим може перейматися як підліток в 17 років, так і 45-річна жінка, в яких в дитинстві не було в домі чоловіка.  Може навіть бути, коли тато в сім’ї ніби був, але емоційно його ніколи не було. Його присутність була лише фізичною.

Багато численні дослідження показують на скільки вплив образу батька впливає на майбутні відносини жінки та сім’ю.

Не будемо вдаватися в деталі, які різні бувають ситуації. Скажімо просто, в дитинстві в дівчинки не було належного батьківського піклування та любові. 

Які можуть бути наслідки: 

◘Жінка в майбутньому тягнеться до старших чоловіків. Вона переносить образ батька на досвідченого, сильного, який дасть їй ту надійність, спокій та плече, якого їй так не вистачало.

◘ Жінка не розуміє ролі чоловіка вдома, в сім’ї, в її житті, тому що вона і так у всьому справляється сама. Вона думає, що можна пограти у відносини, побути якийсь час з партнером і піти в свою комфортну зону, або ж, взагалі думає, що чоловіки для якихось інших жінок, не для неї. Їй самій дуже добре. І вона щиро не розуміє для чого підлаштовуватися до якогось там чоловіка і приймати його «особливості», якщо вона і без нього почувається норм.

◘ Жінка може бути гіперактивною в сексуальних відносинах. Через секс вона намагається заслужити увагу чоловіка. Вона тра... ся зі всіма з ким тільки можна і в момент цього відчуває себе потрібною та захищеною. 

◘Жінка тягне все на собі і розуміє, що це абсолютно нормально. Вона дійсно звикла так робити з самого дитинства. Дівчатка, які ростуть в любові та піклуванні тат абсолютно нормально сприймають допомогу чоловіка, для них нормально просити щось і бути слабкою принцесою. І вони не відчувають, що вони мусять щось робити за те що чоловік просто допоміг жінці в чомусь.

Звісно це не про всіх. Але є підтверджена психологами певна статистика та тенденція. І явище дійсно поширене серед жінок.

Що робити? 

☑️В першу чергу зрозуміти це. Внутрішньо відчути цю проблему. Комусь попрацювати з психологом, комусь самостійно. Адже відверто визнати проблему це вже половина її вирішення.

☑️Друге, багато спілкування з чоловіками. Нормального дружнього спілкування, яке ні до чого тебе не зобов’язує. Оточуйте себе чоловіками, вивчайте їхню психологію, зрозумійте, що вони багато в чому відрізняються від жінок і сприймайте нормально ці відмінності.

☑️Третє, більше розповідайте про себе, інколи про свої проблеми. Але це не означає, що відразу на всіх вивалювати все різноманіття 💩, яке у вас є. Говоріть про нормальні проблеми, побутові, буденні, бажано не пов’язані з грошима. 

Вчіться на чоловіках-друзях бути дівчинкою. Багато багато спілкування!!!

І ще важливо! Справжня дівчинка звикла як до опіки так і до протилежного, до того, що чоловік може бути інколи суворий та намагатися заборонити щось. До цього теж треба нормально відноситись. Це природа чоловіка, в ці моменти він відчуває себе головним, і йому це дуже потрібно. Тому це теж треба вміти сприймати нормально, а бо ж показувати вигляд, що ви рахуєтеся на 100 % зі своїм чоловіком .

Мудрість жінки - запорука її щасливого життя.