Меню
For Man
Якщо ти в статусі "Розведена"

Якщо ти в статусі "Розведена"

Скільки раз вийти заміж, щоб стати щасливою?

Уявляєте, вчені дійшли до висновку, що жінки які заміжні втретє, набагато щасливіші ніж ті, які живуть в першому чи другому шлюбі:-)

Тут не беруться до уваги дівчата, у яких з самого дитинства була правильна модель сім*ї, де татко дуже любив маму та дочку і робив їх максимально щасливими. У цьому випадку вона в основному відразу підбирає правильного партнера (частенько схожого на її батька). 

Але всі ми знаємо, що частіше за все психологічні проблеми передаються з покоління в покоління. І це також стосується стосунків у сім*ї, де вибудовується неправильна модель відносин. 

Так от вийшовши з таких сімей, дівчата в основному вступають в хворобливі стосунки, які резонують з поведінковою моделлю та якостями характеру батьків. Але тут є і плюс - жінка пройшла перший етап свого перевиховання і далі буде проходити повз таких кавалерів десятою дорогою.

Частенько з таких відносин вона швиденько переходить в тиху гавань, де чоловік хороший, спокійний, сімейний. Там вона приходить в себе і виводить всі ті токсини, які накопились після перших хворобливих відносин. Та проходить час і починає розуміти, що кохання немає, по суті цей чоловік як пластир, який заліковував попередні рани. З таких відносин також не просто вийти, бо він то хороший, суспільство задавить таку прошмандовку, якій все не так. Перебирає вона, подивіться на неї... І буде сидіти в тих стосунках, вчитись будувати відносини, працювати над ними, удосконалювати навички хорошої дружини. Всі навколо скажуть - дитино, ну яка любов, от що таке любов? І  сама задумається, а ну правда ж, всі так живуть. Багато хто так і залишається в цих відносинах, а хтось в них задихається і все-таки вирішує бути щасливим. 

Найбільше щастить третьому чоловікові - тут вже пройдені всі етапи і отримано диплом прекрасної дружини. Вступаючи у цей шлюб, вона точно знає чого хоче від чоловіка та відносин. І там мають бути всі складові - кохання, його хороше відношення і готовність будувати теплі, кайфові стосунки. Бо якщо не такі, то який з них сенс?

Звичайно все індивідуально, є такі які швидко вчаться і їм вистачило одного нещасливого шлюбу. В будь-якому випадку, не треба соромитись статусу - Розведена, це навпаки знак того, що потенційно з вас вийде хороша дружина:-)