Меню
For Man
Де шукати чоловіка?

Де шукати чоловіка?

Знаєте яка у нас жінок є величезна проблема?
Ми всі виросли на казках, де прекрасний принц рятує нас з замку, який знаходиться за полями, за лісами, оточений трьохголовими зміями, водами, ріками. Мужньо долає всі ці перешкоди, визволяє нас, а потім кохає все життя. А дізнався він, що ви в тому замку чисто інтуїтивно, потягнуло його туди, душа повела - підказала де його бубочка чекає на нього.
Так от і багато з нас чекає, що він з’явиться ні звідки, на білому мерседесі під віконечко. Під'їде такий з мільйоном червоних троянд і буде гукати вас голосно-голосно, щоб разом їхати десь на теплі Мальдіви.
Але реалії життя показують, що так воно не працює... І той хто чекає, отримує не саме найкраще, а те що залишилось.

Найкращих чоловіків отримують активні жінки, які беруть щастя у свої руки!

❤️Які виходять на вулицю з високо піднятою головою, ідуть по тій вулиці повільним темпом від бедра, злегка посміхаючись.
❤️Які помічають як все прекрасно навкруги і які чудові чоловіки їх оточують.
❤️Які не бояться фліртувати і показувати чоловікам, що от ти красунчик мені подобаєшся і я б не проти випити кави.
❤️Які активно живуть соціальним життям і розуміють, що щоб з кимось знайомитись, треба десь бувати і бажано в тих місцях, де є достойні чоловіки. Як от наприклад бізнес-центри, спорт-зали, ресторани. Елементарно випити стаканчик фрешу під час бізнес-ланчу, ви будете здивовані дізнавшись, що в цей час в ресторанах майже одні чоловіки.
❤️Зареєструватись у Tinder чи Badoo, на хвилинку ми живемо у світі онлайн-технологій і ще й у період карантину, коли живі знайомства значно поступаються онлайн.
❤️Зареєструватись у шлюбному агентстві в кінці кінців:-)
І от коли ви активно взаємодієте з чоловіками, показуєте свою зацікавленість, вони будуть показувати свою. Не забувайте, що сильна стать теж має свої комплекси, страхи і зазвичай вони не знайомляться з жінками, якщо не впевнені у взаємності, якщо не побачили сигналу Старт, я готова знайомитись. І от тоді включається той принц, який готовий визволяти вас із замку самотності і разом будувати майбутнє🥰