Меню
For Man
Як розпізнати свою любов?

Як розпізнати свою любов?

Як розпізнати свою любов?

Найбільш часта проблема у відносинах, через яку пари розлучаються - це те що ми з самого спочатку обираємо людину, яка абсолютно нам не підходить. В силу страху самотності або з впевненості, що я зможу його змінити, перекроїти, вилікувати. Стерпиться - злюбиться, це завідомо проіграшний варіант.

Є такий вислів, звучить якось грубо, але він чітко передає зміст - "Кожній тварі по парі". Союз потрібно створювати з людиною вам подібною - за статусом, цінностям, вихованням, темпераментом, світоглядом, планами на майбутнє і темпом, з якими ви рухаєтеся по життю.

Дві цілісні, дорослі людини + готовність працювати над відносинами = ідеальний союз

Неймовірно важливий критерій, за яким спочатку видно підходить вам ця людина чи ні - це наскільки вільно ви відчуваєте себе з ним. Ви можете бути самим собою, виражати себе, свої почуття без страху що вас не зрозуміють, відкинуть, залишать.

Найгармонійніші і найщасливі пари в один голос твердять - я з самого початку відчула (чув) себе з ним (нею) як ніби ми знаємо один одного вже тисячу років, мені було комфортно і спокійно. Це відчуття що ось нарешті Я ВДОМА. Вам хочеться піклуватися про цю людину.

Як на мене, ідеальний визначення ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ - це БАЖАННЯ безкорисливо СЛУЖИТИ ЛЮДИНІ і не чекати нічого натомість. Вам просто хочеться робити йому приємно, щоб він посміхався. Його щастя робить вас шалено щасливою. Дуже хочеться ділиться радістю і перше про що ви думаєте коли почули смішний жарт або побачили класний фільм - потрібно йому розповісти, щоб теж посміявся.

У вас немає бажання щось змінювати в цій людині, навіть його вади здаються такими милими. Ви відчуваєте його навіть на інстинктивному рівні - це запах коханого, він просто зводить вас з розуму!

Щоб не сталося, ви підтримуєте і захищаєте один одного. Ваша пара як фортеця, яку не в силах зруйнувати ніхто!

Кожен може мати такі відносини, якщо виросте, візьме на себе відповідальність за своє життя і дочекається правильної людини ...