Меню
For Man
ЯКІ ГАРАНТІЇ ВИЙТИ ЗАМІЖ ЗА ДОПОМОГО АГЕНТСТВА ЗНАЙОМСТВ?

ЯКІ ГАРАНТІЇ ВИЙТИ ЗАМІЖ ЗА ДОПОМОГО АГЕНТСТВА ЗНАЙОМСТВ?

НІЯКИХ! За великим рахунком агентство не видає заміж, а знайомить з потенційними кандидатами, має доступ до бази чоловіків і жінок, організовує побачення. Чи продовжать вони спілкування, це особиста справа кожного.

Агентство це додатковий шанс, можливість зустріти цікавих людей, завести нових друзів по всьому світу.

Не можна прийти сюди, зареєструвати анкету та сидіти і чекати коли вам знайдуть принца або принцесу. Важливо використовувати всі можливості які надає життя, бути активним, розвиватися, вчитися, займатися спортом, самовдосконалюватися. Тоді до Вас будуть притягуватися цікаві і гідні особистості.

Ось наприклад ви записалися на курси англійської мови, приходите на перший урок, а там сидить він (вона), ваша половинка. Адже ніколи не знаєш де зустрінеш того або ту саму.

І ось до речі питання до дівчат, які хочуть зустріти іноземного чоловіка, але при цьому не знають мови. Як ви збираєтеся спілкуватися зі своїм обраним? За допомогою жестів? В такому випадку вивчення англійської вам необхідно як повітря!

Або питання до чоловіків, які мріють познайомитися з красивою підтягнутою блондинкою, але при цьому ніяк не можуть дійти в спорт-зал. Як думаєте, ця красуня дійсно мріє бачити поруч із собою 100 кілограм краси і харизми ??

Ми притягуємо те, що заслуговуємо. І якщо поруч з вами НЕ ТЕ - то це питання в першу чергу до вас - що ви робите НЕ ТАК, які ваші думки і вчинки привели вас до даної людини або ситуації.

Наші фахівці не можу керувати долями, вони всього лише мають доступ до потенційної базі женихів і наречених, можуть допомогти їм зустрітися при взаємному інтересі. Але не можуть змусити когось звернути увагу саме на вашу персону, якщо вона не викликає цікавість.
Зате можуть допомогти почати працювати над собою так, щоб цей інтерес зростав у протилежної статі.

Наш провідний мечмейкер і коуч Олена Долінська надає персональні тренінги для всіх бажаючих зустріти свою половинку. Будь то за допомогою агентства або за допомогою того магнетизму, який прокинеться в Вас і буде притягувати протилежну стать. У кожного з нас повинен бути вибір, для того щоб вибрати гідного кандидата на володіння вашим серцем!

З любов'ю
Kamila Agency