Меню
For Man
Які пари найміцніші?

Які пари найміцніші?

Які пари живуть найдовше? Краще знайти партнера схожого на себе чи повну протилежність? Чи важливі однакові якості характеру і так далі і тому подібне...
Що ж, наша робота дає нам можливість проаналізувати багато сімейних історій, багато типів відносин та, звичайно, розлучень.
І аналіз приводить до багатьох думок, насправді. Звісно немає шаблонів та правил в амурних справах. Інколи твій вибір партнера може бути настільки непередбачуваним... Хто себе впізнав?
Але, завдяки статистичним даним Kamila Agency можна зробити деякі висновки.
Почнемо з пари під назвою:
«Сильний чоловік + м’яка та поступлива жінка».
Краще уживаються пари, де сильний чоловік, який є здобувачем, завойовником, переможцем та м’яка поступлива жінка, яка готова йти за своїм коханим, адаптуватися під його різні стани та настрої, яка вміє мовчати в потрібний момент та забувати про свої бажання.
Але потім, коли чоловік в ресурсному стані та піднесенні, в період його успіху, вона буде пожинати плоди цього та насолоджуватися його увагою до неї, адже, коли чоловік здобув перемогу - в нього є час на любов та ніжності, і в цей час він найкращий та найуважніший коханець. А в моменти свого бою та вирішення проблем в нього просто ні фізично, ні морально не вистачає часу на любов, і мудра та поступлива жінка все розуміє та абстрагується від цього і чекає благополучного періоду свого коханого.
Що ж робить сильна та амбіційна жінка, яка теж живе в режимі «бій-перемога» з таким чоловіком?
Вона просто кіпить від злості та перебирає в голові сотні думок:
«Він мене вже не любить? Да як він може не звертати увагу на мене? Зі мною поводитися так не можна! Він просто ліг спати, він більше мене не хоче. Він став приділяти мені меньше уваги. Він не слухає моєї думки. Він не цікавиться тим, що мене турбує. Він думає лише про себе. Я сама можу заробляти великі гроші. Я сама можу вирішити будь які питання. Я стану найуспішнішою, і він ще побачить кого він втратив. Я зроблю вигляд, що мені байдуже на нього зараз. Я зроблю вигляд, що я така сама холодна зараз як і він. Я не покажу своїх почуттів, тому що я сильна та незалежна. Я не признаю свою провину, тому що він сам винен». І ще, і ще сотні подібних думок.
Тому в чоловіків-переможців «real man» в основному жінки ніжні, добрі, м’які і терпеливі дружини, які можуть чекати його віддано та прощати чи закривати очі на багато таких речей, на які жінки-жриці ніколи б не закрили.
Часто так буває, що сильні успішні жінки притягують до себе більш слабких чоловіків, які будуть любити її, прислухатися та захоплюватися нею.
Цей тип відносин можна назвати : «Клеопатра + розсудливий та спокійний чоловік». І часто таким жінкам комфортно бути з більш м’яким чоловіком, тому що вона впевнена, що він буде її в любому випадку, їй тепло та затишно з ним, і вона не витрачає енергію на те, щоб мірятися яйцями зі своїм чоловіком і розбиратися в тому, хто правий, а хто ні.
Є інший варіант відносин, мій найулюбленіший, «Успішна жінка+успішний чоловік». Це дуже рідкий тип відносин і надзвичайно потужний та довготривалий.
Щоб досягнути цього рівня необхідно добряче вкладати в свій розвиток як чоловіку так і жінці. Це про тих, в кого немає комплексів. Успішний чоловік шукає успішну жінку, і навпаки.
Він хоче бачити біля себе достойну йому пару, щоб він міг гордитися нею, щоб було з ким поговорити та порадитися ввечері.
І щиро радіти за її успіхи, а не думати, що вона в чомусь краща за нього чи він недостойний її, або ж помирати від ревнощів, адже стільки чоловіків хочуть її, а раптом хтось з’явиться кращий, і вона захоче піти. Це про розумних і впевнених в собі чоловіків які нічого не бояться, вони знають, що можливо все!!
В нього немає комплексів, він успішний, щасливий і прагне здорових відносин, і твердо переконаний, що достойний найкращої жінки!!!
І така жінка завжди зрозуміє, коли він буде з головою загружений в новому проекті і ніколи не дорікне його дефіцитом уваги, а, навпаки, підтримає його, незалежно від того, чи то поразка чи то перемога. По-перше, тому що вона вірить в свого обраного всім сердцем, а по-друге, тому що дуже добре розуміє цей стан, коли ти живеш роботою і не помічаєш нічого навколо себе. В цьому союзі завжди живе натхнення, бажання творити та генерувати круті ідеї, та енергія розподіляється в привильні русла.
В кожного в житті є те, на що він сам погоджується і чого сам прагне. Ні більше ні менше. Якщо чоловік думає ця жінка точно не для мене, то так і буде. Він сам робить свій вибір. Ну і, коли жінка впевнена: «ні, цей чоловік мені не по зубам» - це тільки її рішення.
Ми маємо в житті рівно стільки, скільки хочемо самі. Все залежить лише від сили бажання, прикладених зусиль та енергії направленої на виконання свого бажання.