Меню
For Man
Може піти до психолога?

Може піти до психолога?

Благо, що ми вже давно вийшли з того часу, коли ходити до психолога було фактом дивним і схожим на наявність проблем із психікою. А все тому, що люди, які зрозуміли користь цього, бачать колосальний ефект на собі та відчувають як кардинально змінюється їхнє життя. 

Ти ідеш з однією проблемою чи питанням, а виходиш, розуміючи, що проблеми криються в зовсім інших речах. Твій емоційно-психологічний стан, скриті рани та блоки впливають абсолютно на все в твоєму житті:

• хвороби, які з’являються ніби не звідки, а, насправді, є причиною твоїх травм, страхів, думок, станів, віри чи сумнівів, невпевненості, образ, жалю, злості, непропрацьованого горя, зради і т.д.

• будь які залежності;

• зайва вага;

• відносини з коханою людиною, батьками, дітьми, або і відсутність цих відносин;

• відношення до себе та свого життя. Розуміння того що є правдою та, що є цінним у твоєму житті та того, що є тільки схожим на це;

• фінансове положення.

Найрозповсюдженіше, що можна почути: я сам все знаю, мені нічого нового не скажуть; в мене немає грошей на це; мені буде важко повністю відкритися, я боюся чи соромлюся.

Людина, яка каже я сама все знаю і нічого не робить, це означає, що вона не знає, як правильно зробити і їй потрібна допомога. Повноцінно наповнена, щаслива людина вміє слухати і може чути кожного і отримувати користь від будь якої думки, а особливо від думки людини зі сторони - це дуже цінно! 

Психічно здорова людина нормально сприймає критику та готова вчитися завжди і у всіх. І буде вдячна за відвертість. Людина, яка боїться правди і боїться бути «недо» в очах інших скаже: «ой.. хто вона така, щоб мене вчити? Та я сама все це знаю. Я вже стільки книжок прочитала і семінарів пройшла, що сама кого завгодно навчити можу».

Гроші витрачені на зміну якості вашого життя і на внутрішню трансформацію себе - це ваша найкраща інвестиція. Ви не пошкодуєте ні про одну копійку ніколи. 

А щодо бути відвертим - це дійсно найважче... Найважче бути відвертим з собою і діставати все 💩, яке сидить у вас багато років. Це робиться дуже болісно завжди. Але тільки тоді буде ефект. Ця біль того варта! 

Хоча це не для всіх...

Хтось свідомо погоджується хоронити в собі та ховати далеко далеко всі свої рани і жити звичним життям і йому норм. 

Вони блокують в собі почуття, тому що не хочуть відчувати біль. Але блокуючи біль, ви можете точно так само упустити найкращі емоції в житті, які неможливі без знищення того блоку.

А хтось не боїться і прагне змінити все на краще будь якою ціною, стати повноцінно щасливою людиною та підняти до максимального рівня всі сфери свого життя. 

Проживайте свої емоції екологічно. Не тікайте від них. Плачте, радійте, зліться, кохайте. Інакше ви будете не жити а робити видимість життя та будете роботами.