Меню
For Man
Чому чоловік виходить з відносин?

Чому чоловік виходить з відносин?

"Спочатку закохай його в себе, а потім розповідай про кредит, вредного старшого сина і про те як важко буває в цьому світі тендітній жінці»То цитата нашого клієнт-менеджера, коли вона спілкувалась з клієнткою про невдале побачення.

Хочеться виділити Топ помилок, які жінки роблять на початку відносин:

🙅🏻‍♀️Претензії, прохання, ниття, скандали вбивають цікавість чоловіка вашою персоною миттєво! Ніхто в цьому світі нам нічого не повинен і поважаючий себе мужчина швидко це покаже, закінчивши спілкування. Коли він закохається, то сам захоче робити щось приємне для вас і максимально позбавити від проблем.
🙅🏻‍♀️Не розчиняйтеся в чоловікові. Потрібно вміти тримати дистанцію, щоб вас завжди було трішки недостатньо. Тоді ви будете як медом помазана! Вони сумують не коли ви поруч, а коли вас немає і є час подумати, пофантазувати. Тоді поступово його почуття ростуть. Не забувайте про своє життя, інтереси, хоббі, друзів. Не нехтуйте своїми справами заради нього, не біжіть по першому дзвінку. Це відштовхує🤦🏻‍♂️
🙅🏻‍♀️Заберіть ініціативу! Так, звичайно на початку дуже важливо фліртувати, щоб дати чоловікові зелене світло.Але далі він має проявлятись сам! От що справді важливо - це заохочувати його кроки в вашу сторону.
Дзвонить-покажіть що ви щасливі чути його голос, тоді він буде робити це частіше. Перевів відносини на вищий рівень - влаштуйте романтичну вечерю.
А якщо ж будете бігати за ним з мармітками і печеними пирогами, то це вже багато вашої ініціативи, яка його відштовхне🤦🏻‍♂️


Головне давати по максимуму позитиву, тепла, посмішок. Радійте побачивши його при зустрічі так, ніби він самий рідний на світі!

Якщо ви дасте той стан, при якому він відчуває себе потрібним і мужнім, поставите ці відносини в один ряд зі всім іншим вашим життям і триматимете маленьку дистанцію - все буде розвиватись у правильному руслі! Коли є час посумувати, думки фіксуються на людині. Тоді вона стає значимою і відповідно ростуть почуття.

Любіть себе, ставте на перше місце, балуйте як королеву кожен день, займайтесь тим, що приносить задоволення. Це дає жінці шалений магнетизм! І тоді вже буде інша проблема-де подіти той вагон залицяльників😈