Меню
For Man
Страх емоційної близькості

Страх емоційної близькості

Знаєте, дуже часто ми штампуємо людей, наділяємо їх якимись рисами характеру просто по зовнішньому вигляду, по манері розмови, по погляду.
Хоча погодьтесь, не рідко така бубочка, яка щебече, називає всіх сонечками і зайчиками, потім виявляється підлою, заздрісною, холодною людиною. А от та, яка грубо і прямо скаже, що про тебе думає, ще й додасть пару смачних матів в додачу, перша прийде на допомогу і підтримає в важкій ситуації.
Все так абстрактно та відносно, ми ділимо світ на чорне та біле, забуваючи, що є інші кольори. Ми не знаємо який шлях пройшла людина, що зробило її таким їжачком, за колючками якого ховається чуйне і добре серце.
Часто, переживши якісь болісні моменти, виникає страх емоційної близькості. Людина не підпускає інших до себе, тому що не хоче стати прив’язаною. Це шалена боязнь бути відкинутим, того, що тобі зроблять боляче.
Такі люди обирають свободу, або підсвідомо шукають партнера, якого насправді вони не люблять і не бояться втратити.
Від таких чоловіків та і жінок можна почути: "Давай між нами буде просто секс і нічого лишнього".
Вони не можуть допустити болю, тому завжди тримаються дистанції, не прив’язуються, не закохуються і будь яку спробу зближення з іншої сторони сприймають як порушення особистого простору.
Вони втікають в інші залежності і найчастіше це трудоголізм, коли вся енергія напрявляється в роботу і досягнення високих цілей. Це компенсація. Ніколи не задумувались чому успішні люди частенько одинокі?
"Человеку нужен человек", але ця потреба подавляється і людина так і живе з холодним серцем, заперечуючи те, чого не вистачає найбільше.
Все тому, що в душі вона не вірить, що її можна щиро полюбити, просто так, без всяких умов. Тому при найменшій підозрі на якісь почуття, збільшується дистанція і людина відсторонюється, поки не боляче.
Вони дуже дорого платять за життя без болю. Це не бути, а здаватися. Це свідома відмова від справжніх почуттів, близькості, щастя.
Тут саме головне зрозуміти цей страх і почати з ним працювати.
Немає нічого кайфовішого від того, щоб кохати і бути коханим.
Пройти і пропрацювати цей біль вартує того!