Меню
For Man
Важливо робити чіткий запит!

Важливо робити чіткий запит!

Я часто кажу клієнткам у графі: "Розкажіть про свого бажаного партнера" писати якомога чіткішу відповідь. Це робиться навіть не для мене, а для того, щоб вони самі розуміли якого чоловіка хочуть зустріти і якщо ніколи про це не задумувались, то негайно почали це робити. Важко отримати щось, не знаючи чого саме ти дійсно хочеш. Це стосується всього. І при подачі заявки  у Всесвіт важливо врахувати всі нюанси, щоб не стався збій в системі:-)

Пам'ятаю колись ми сиділи з подругами у закладі, ну і звичайно одна з найулюбленіших тем - чоловіки. Я тоді була самотня  і проговорила їм, якого партнера хочу бачити біля себе: риси характеру, відношення до мене і до життя, амбіції, цілі, ну взагалом я була не скупа на побажання:-) Потім взагалі забула про цю розмову, просто завжди чітко уявляла чого хочу. Як то кажуть, загадай бажання і відпусти його. Коли зустріла свого чоловіка, одна з подруг сказала - ну молодець, запити формулювати вмієш, все зійшлось:-) Це було шоком і відкриттям для мене, тоді я на інтуїтивному рівні почала розуміти, що це працює, а потім вже і читала багато літератури на цю тему.

Для себе вивела своєрідну формулу - чітко і в деталях знати чого хочеш і звільнити для цього місце. Як то кажуть, хочеш нове взуття - позбудься старого. Це закон пустоти. Якщо ви в незрозумілих відносинах, любовних трикутниках і тд, ви не відриті до свого кохання. Це треба викидати як мотлох, різко і без жалю. Завжди є вибір, чи жити на повній яскравості, чи в полу-тонах. Важливо вміти відпускати те що є, для того щоб з'явилось те, чого дійсно хочеться. Ми маємо те, що дозволяємо собі мати!