Меню
For Man
За кого потрібно виходити заміж?

За кого потрібно виходити заміж?

Людина, за яку потрібно вийти заміж ➡️ 

Найголовніша, найдорожча людина, з якою ти можеш вступити в шлюб в своєму житті, мати найкращі, найглибші відносини...Ця людина - це ти сам.

Шлюб із самим собою - це союз, в якому ти даєш обітницю любити себе в будь якому стані, в будь якій формі, з 2 дипломами чи без, з успішним бізнесом чи ні, з коханою людиною чи тривалий час без відносин, хорошою мамою чи не самою найкращою, чи взагалі ніколи не будучи мамою (але тому що так хочеться тобі, а це найголовніше), з прекрасної благополучної сім’ї чи з вагонами лайна з минулого, з неідельними частинами тіла (на твій погляд), з власним авто та житлом чи без нього, здоровою чи хворою, і в горі і в радості, в багатстві і в бідності і на все життя!

Коли ти знаходишся на побаченні і в цей момент не намагаєшся робити все, щоб сподобатися чоловіку, а просто насолоджуєшся своїми відчуттями і своїм станом, тому що знаєш, що найголовніша людина, якій ти маєш подобатися - це ти сам.

Бути злим, заздрити чи звинувачувати когось, тому що чиєсь життя здається тобі не дуже правильним і ти засуджуєш цю людину в деяких моментах, бути злопам’ятним та мати якесь негативне відношення до багатьох речей чи людей, відчувати несправедливість і т. д. Все це властиве тим людям, які не можуть бути в гармонійних відносинах із самим собою.

Взяти шлюб із самим собою - це коли ти досягаєш такого стану, коли ти стаєш не спроможним до таких відчуттів. Все що в тебе є - це відчуття того, що ти повноцінний і наповнений тут і зараз, і це відчуття не залежить ні від чого, що відбувається ззовні, ніколи і ні при яких обставинах. З того моменту, коли ти приймаєш себе по-справжньому і назавжди, ти також приймаєш інших людей..таких різних та інколи незрозумілих тобі. Але ти щиро радієш за них і ніколи не порівнюєш із собою, тому що нічого не буває однаковим, так..банально, але ми всі різні.

Закохайся в себе по справжньому! Працюй в першу чергу над своїми відносинами, з самим собою, а вже потім відносинами з чоловіком, дітьми, рідними, друзями та колегами.
І тоді ти зможеш зробити близьких тобі людей дійсно щасливими та віддати їм більше ніж ти собі навіть не уявляєш!