Меню
For Man
Ревнощі у відносинах

Ревнощі у відносинах

Насправді здорова доза ревнощів навіть необхідна в стабільних взаєминах, щоб підігріти почуття закоханості і пристрасті. Але коли вони стають паталогічними, то можуть зруйнувати навіть найміцніший союз ...

Я не кажу про випадки, коли ревнощі дійсно виправдані, і з боку партнера вчиняються дії, які змушують бояться, не довіряти і сумніватися. У такому випадку потрібно задати питання - чи потрібні такі відносини взагалі?

Але коли такі думки безпідставні, тут мова йде про базову тривогу, низьку самооцінку, викликану різними психологічними проблемами.

Людина не вірить, що її можна любити безумовно, прийняти такою, яка вона є. Їй здається, що вона недостатньо хороша, красива, успішна, розумна і тд. І щоб вгамувати цю тривогу, вона бере життя іншої людини під контроль.

Цей страх спонукає шукати підступ у відносинах, поки він не буде знайдено. Навіть якщо це просто плід уяви ...

В основному тригером для ревнощів стає вразливе місце ревнивця. Припустимо, якщо дівчина вважає, що у неї не приваблива фігура, то всі дівчата в оточенні чоловіка, які, на її думку, мають кращі форми, будуть викликати почуття ревнощів. Але ж в даному випадку потрібно працювати над самооцінкою, прийняттям свого тіла, в спорт-залі на худий кінець, але не підривати мозок своєму партнерові!

Також затятими ревнивця є егоцентричні люди, які вважають партнера своєю власністю. При тому часто через те, що самі є полігамними, проектують цю поведінку на свого партнера, приписуючи свої ж схильності.

І всі ми знаємо, що ми притягуємо те, про що так багато думаємо. З часом людина, відчуваючи низьку самооцінку свого партнера, може дійсно почати порівнювати його з іншими людьми. Чого боїмося, то нас і наздоганяє ...

Тут важливо вміти відверто спілкуватися з партнером про свої почуття і переживання.

Навчиться контролювати думки і вміти їх перемикати - припустимо знайти цікаве хобі, яке захопить всю увагу і відверне від негативних думок.

Ну і звичайно розвиватися, працювати над своєю самооцінкою, самоосвітою і самоцінністю!